בית ספר בכר רוסו, צור משה
  www.bacharrussu.edu1.org.il
בית ספר בכר רוסו, צור משה
יום ש', יב’ בסיון תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות מקצועות לימוד חדר מורים יצירת קשר
לרגל שבוע הבטיחות ברשת מצרפת קישור - אפליקציה חכמה שמוחקת כל מה שהעלתם ואתם לא יודעים איך למחוק. כנסו לסרטון וצפו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לאן ניתן לפנות ועם מי ניתן להתייעץ במקרה של פגיעה ברשת?
קרא עוד...
בזמן חרום - במקרה של קריסת אתר בית ספרי - על התלמידים לפעול באמצעי תקשורת חלופיים או לפעול באתר המחוז ללמידה בחירום בקישור: למידה בחירום-מחוז מרכז. אתר המחוז יעודכן בכל פרטי התרגיל וישובצו בו פעילויות לכל אחת משכבות הגיל. חשוב
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
כמדי שנה, השבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדש לשימוש בטוח, נבון ואחראי באינטרנט בקרב ילדים ובני נוער בישראל. בשנת תשע"ו יתמקד השבוע הלאומי במסר: "30 שניות למחשבה לפני שיתוף והפצה". שבוע זה יהיה בסימן מעגלי שיח בין תלמידים, הורים וצוותי חינוך, וזאת במטרה לקדם דיאלוג משמעותי באשר להתנהלות מיטבית ברשת ופיתוח יכולת התמודדות עם מצבים מורכבים המתעוררים בעת הגלישה במרחבי הרשת. כמו כן, נמשיך בעשייתנו החינוכית ונעודד ילדים ובני נוער למעורבות אישית וחברתית גם במרחבי הרשת ונדגיש את האחריות שיש לכל אחד מאתנו בקידום נורמות התנהגות ראויות ברשת ומניעת פגיעה.
קרא עוד...
כידוע, רשת-האינטרנט היא כלי-קיבול, העשוי להכיל בתוכו אוצרות שלא יסולאו בפז, אך עלול לטמון בחובו גם לא מעט סכנות. רשת האינטרנט הפכה לחלק מחיינו, לטוב ולרע. מידי יום מבלים תלמידים שעות רבות בגלישה, ולאו דווקא לצרכי לימודים! תלמידים והורים רבים לא מודעים לסכנות להן הם נחשפים. כל איש חינוך וכל הורה מביט היום בדאגה על ההשלכות האפשריות מגלישה חופשית באינטרנט של ילדים, תלמידים.
קרא עוד...
מהנעשה בבית ספרינו
לוח ארועי החודש
הנהגת הורים תשע"ח
חכמים ברשת
תקשוב- מדריכים, סיסמאות ועוד
ספריית צור משה
פרוייקטים
קרן קרב
תשלומי הורים
למידה בשעת חירום